Jakość nie musi być droga...

Ke-eko

Kocioł GRZEWCZY Z AUTOMATYCZNYM PODAJNIKIEM PALIWA


       Kocioł grzewczy z automatycznym podajnikiem paliwa KE-EKO to kocioł wielodobowy z zasobnikiem i automatycznym podajnikiem paliwa. Przeznaczony jest do spalania węgla w postaci groszku, paliwo spalane jest w retortowym palniku z działem wentylatora nadmuchowego. Kocioł KE-EKO z podajnikiem dzięki specjalnym rozwiązaniom pozwala na uzyskanie bezdymnego spalania, niskiej emisji i wysokiej sprawności. Sprawność cieplna sięgająca 85%.
Więcej...

Ke-pellet

Kocioł pelletowy z palnikiem samoczyszczącym
oraz rozbudowną automatyką


Kocioł KE-PELLET wyposażony został w palnik wrzutkowy z automatyczną zapalarką i funkcją samooczyszczenia oraz rozbudowaną automatyką z kolorowym panelem dotykowym ST-976, który umożliwia intuicyjne i wygodne zarządzanie wszystkimi elementami kotła. Funkcje sterownika można rozszerzyć za pomocą dodatkowych modułów, np.: regulatora pokojowego.

Znaczącą innowacją kotła jest system samoczynnego rozpalania i wygaszania kotła, co z kolei obniża koszty paliwa oraz zużycia energii elektrycznej.

Kocioł może pracować w zakresie mocy 11-19 kW.
Sprawność cieplna sięga 94%.
 
  Więcej...

Ke-comfortKocioł pelletowy z palnikiem samoczyszczącym
oraz rozbudowną automatyką


Kotły KE-COMFORT wyposażone zostały w palnik OBROTOWY z automatyczną zapalarką i funkcją samooczyszczenia oraz rozbudowaną automatykę z kolorowym panelem dotykowym ST-976. Panel ten umożliwia intuicyjne i wygodne zarządzanie takimi elementami instalacji jak: wentylator, układ podawania paliwa, palnik z automatyczną zapalarką, pompa CO, CWU, pompa podłogowa, pompa cyrkulacyjna oraz siłownik zaworu mieszającego. Funkcje sterownika można rozszerzyć za pomocą dodatkowych modułów, m.in. regulatora pokojowego.

Znaczącą innowacją kotła jest system samoczynnego rozpalania i wygaszania kotła, co z kolei obniża koszty paliwa oraz zużycia energii elektrycznej.

Kocioł posiada sprawność cieplną sięgającą 94%.
  Więcej...